Black Lace Dress - Dantelli Siyah Elbise

GERİ
15 December Thursday 2016
1069

 

miss Black Mixed Lace Dress ile ilgili görsel sonucu

Dress this black mixed lace dress up or down! This beautiful dress will be a key item in your wardrobe. Wear with boots or heels!
  • Bu siyah çok-amaçlı dantel elbiseyle ister göz kamaştırın ister gündelik şıklığı yakalayın. Bu güzel elbise gardrobunuzun vazgeçilmezi olmaya aday. Altına çizme ya da topuklu ayakkabı giyin!

 

 

Scarlett Moffatt is not only queen of the jungle, she's becoming a bit of a style queen too. She posted this picture of herself with Tom Hardy wearing a very cute lace number from Miss Selffridge. We love its long sleeves, and high frilled neck as well the daring sheer inserts. It's a gorgeous take on the little black dress classic and would be a chic option for the office Christmas party.
  • Scarlett Moffatt ormanlar kraliçesi olmakla kalmadı, stil kraliçesi haline de gelmeye başladı. Tom Hardy'nin yanında üzerinde Miss Selffridge'in çok şirin dantel işi elbisesiyle çekildiği bu resmini internette paylaşmış. Göz kamaştırıcı transparan detaylarının yanında uzun kollarını ve yüksek fırfırlı yakasını da çok beğendik. Klasik kısa siyah elbisenin nefis bir yorumu olsanının yanında işyerinde verilecek Yılbaşı partisi için de şık bir seçim olabilir.
 
 
Ürün Adresi: http://bit.ly/2gDZZhB