Bunu bir daha gösterme

Ukraynalı Rölyef ve Mural Sanatçısı: Olga Volgshtein

GERİ
14 August Sunday 2016
1071

Ukrayna'nın Odessa şehrinde yaşayan ve ülkemize de sık sık gidip gelen rölyef (kabartma) ve müral (duvar resmi) sanatçısı Olga Volgshtein'in çalışmaları Türkiye'de de talep görmeye başladı.

Amacının büyülü bir ortam ve duygusal sıcaklık yaratmak olduğunu belirten sanatçı rölyefleri ve duvar resimleriyle iç mekanları size özel ve rahat bir hale getiriyor. Anılarınızda kalan yerleri, şehirleri, sevdiklerinizin, köyünüzün veya köpeğinizin resmini evinizin görünen bir yerinde görseniz sizin de hoşunuza gider. Güzel ve gizli bir aydınlatma ile de evinizde çok güzel anlar ve anılar yaşayabilirsiniz.

Eski zamanlarda genellikle saraylarda ve konaklarda rağbet gören rölyef ve duvar resimlerine artık herkes ulaşabiliyor. Ülkemizde de evlerimizin, şehirlerimizin güzelleşmesi ve duvarlarımıza sanatçı elinin değmesi güzel olacaktır.

 

Ukraynalı duvar sanatçısı ve heykeltraş Olga'ya duvar kabartmaları (rölyefler) ve duvar resimleri (müraller) yaptırmak isterseniz, kendisiyle aşağıdaki bilgileri kullanarak irtibata geçebilirsiniz:

 

Email: olga.volgshtein@yandex.com

Skype: olga.volgshtein 

Tel: +380992512735

Web: http://www.volgshtein.com

 

Olga Volgshtein'ın Duvar Resimleri ve Rölyeflerinden Bazı Örnekler